Predaj novostavby 4i RD v obci Gajary.
Pozemok 500 m2
187 000 €

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910/mail. selc@midpointreal.sk.

Ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného domu, so zastavanou plochou 115,80 m2 a celkovou úžitkovou plochou 104 m2. Rodinný dom je umiestnený na rovinatom pozemku s výmerou 500 m2. Nachádza sa v  novovybudovanej ulici s vlastným parkovacím státím, v obci Gajary.

Dispozičné riešenie: vstupná predsieň, samostaté WC, technická miestnosť, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, zobývacej miestnosti je vstup na terasu (13,65 m2), chodba (chodbou je vynikajúco oddelená denná časť od nočnej časti domu), kúpeľňa s WC, 3x samostatné izby.

Rodinný dom bude odovzdaný budúcemu majiteľovi v štádiu holodom, ktorý je zhotovený z kvalitných materiálov: obvodové múry a priečky – brúsená tehla 30 cm, zateplenie 15cm polystyrénom, fasáda (BAUMIT) do 2022/1 možnosť výberu farby fasády podľa predstáv budúceho majiteľa, plastové dvere a okná s izolačným 3-sklom (vonk. Antracit, vnút. Biela), teplovodné podlahové vykurovanie, vypínače a zásuvky, skompletizovaná elektroinštalácia a vodoinštalácia, cementové omietky (BAUMIT), vymaľované na bielo, predpríprava rekuperácie vo všetkých miestnostiach, kondenzačný plynový kotol zn. PROTHERM, digitálny centrálny termostat, strecha-pultová s dreveným väzníkom Fatrafol s možnosťou zelenej strechy, zarovnanie pozemku a oplotenie pletivom so stĺpikmi z troch strán, 2x parkovacie státie s makadámovým podkladom.

 

Dokončenie je naplánované na 2022/2. V prípade záujmu je možnosť dokončiť rodinný dom do štandardu podľa konkrétnych predstáv budúceho majiteľa.
RD bude napojený na všetky inžinierske siete: elektrinu, plyn, obecný vodovod a kanalizáciu.
 

Výhody: 
-tiché prostredie 
-turistika, športový rybolov, hubárčenie, jazda na koni
-len 5 km od rekreačného strediska Rudava (obec Malé Leváre)


V cene je zahrnuté:

- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis 
- vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika )
- poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo   

Cena 187 000 €
Lokalita Gajary
Ulica Levárska
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Rozloha 104 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2022