Predaj 3i bytu v obci Rohožník.
Školské Námestie
99 000 €

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910/mail. selc@midpointreal.sk.

 

Midpointreal ponúka na predaj priestranný, zrekonštruovaný 3i byt nachádzajúci sa v obci Rohožník na ulici Školské Námestie.
Priestranný 3i byt s celkovou úžitkovou plochou 69 m2 sa nachádza na 2/3 poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome. K bytu prislúcha aj pivničná kopka s výmerou 4 m2. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2011.

 

Rekonštrukcia bytu:
Murované jadro (Ytong), sanita, WC, obklady, dlažby, plávajúca podľaha, zárubne, dvere, radiátory, zásuvky, vypínače, vyspravenie stien, vstavaný rolldoor šatník 2x, plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere (zn. ALARMAX).
Byt sa predáva čiastočne zariadený : Kuchynská linka na mieru, Rolldoor šatníka vo stupnej predsieni, obýv. stena (Ostatné zariadenie domu po dohode s majiteľom).

 

Rekonštrukcia bytového domu:
Zateplenie a fasáda na celom bytovom dome, nové vstupy do bytového domu ( plastové dvere), elektrický vrátnik, úprava parkoviska pri bytovom dome - vyasfaltované celé parkovisko, úprava chodníkov (zámocká dlažba), prístrešok na smetné nádoby.

 

Dispozícia:
vstupná predsieň, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, obývacia miestnosť, spálňa, detská izba, kuchyňa s výstupom na balkón (3 m2).

 

Orientácia bytu: 
Obývacia miestnosť - Juhozápad
Kuchyňa a detská izba - Severovýchod

 

Lokalita:
Obec Rohožník je vyhľadávanou lokalitou.
Prostredie v okolí domu ponúka bývanie v blízkosti borovicových lesov a s jednoduchou dostupnosťou do okresného mesta Malacky, vzdialeného cca 10 min. autom.
V obci sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, škôlka, pohostinstvá, kostol, auto-pneuservis, čerpacia stanica.
Vhodná lokalita na vyžitie voľného času: turistiku, rybolov, hubárčenie, jazda na koni a iné.

 

V cene je zahrnutá provízia pre RK
-kompletný právny servis
-vypracovanie rezervačnej zmluvy,
-vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy
-vypracovanie návrhu na vklad

Cena 99 000 €
Lokalita Rohožník
Ulica Školské Námestie
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Rozloha 69 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2022