Predaj 2i RD v obci Gajary.
REZERVOVANÝ!
79 990 €

 Midpointreal ponúka na predaj útulný 2i rodinný dom v centre obce Gajary na ul. Hlavná.

 2i RD so zastavanou plochou 76 m2 ku ktorému prislúcha pozemok s výmerou 243 m2 a taktiež podiel 1/3 na spoločnom pozemku (spoločnom dvore), ktorý má výmeru 555 m2. Aj keď sa jedná o nehnuteľnosť so spoločným pozemkom, rodinný dom poskytuje dostatočné súkromie a má taktiež k využitiu samostatný pozemok s výmerou 243 m2, ktorý je oplotený zo všetkých strán (viď. foto). Úžitková plocha domu je 59 m2. Na spoločnom pozemku sa taktiež nachádza  hospodárska miestnosť 45m2 ktorú je možné využívať. Dom je napojený na inžinierske siete:  el.siete (240/400V), obecná voda, kanalizácia, studňa, v dosahu pred domom je plynová prípojka.


Rodinný dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v rozmedzí 2018-2022 roku. 
Rozsah rekonštrukcie: obklady, dlažba, plávajúca podlaha, zárubne, dvere, elektroinštalácia, nové ističe, zásuvky, vypínače, omietky, WC, sanita, rozvody vody, plastové okná, vchodové dvere, el. podľahové kúrenie so samostatným termostatom v každej miestnosti, bojler na ohrev teplej vody.

RD sa predáva vyprázdnený ako je na foto, prípadne možnosť zariadenia kuch. linky po dohode s majiteľmi.

Predpokladané náklady sú 100e/mes. pre 2 osoby.

 

Dispozičné riešenie:

- vstupná predsieň, spálňa, kúpeľňa s WC, výstup na povaľu, kuchyňa, obývacia miestnosť.

 

Pozemok:
- rovinatý, zatrávnený
- po celom obvode ohraničený 
- vstup na pozemok je bezproblémový pre vjazd osobným autom
 

Lokalita:
Obec Gajary  je vyhľadávanou lokalitou s jednoduchou dostupnosťou do okresného mesta Malacky, vzdialeného cca 10 min. autom.
V obci je plná občianska vybavenosť: potraviny, reštaurácia, pizzéria, škola, škôlka, pohostinstvá, kostol, autoservis-pneuservis.

 


V cene je zahrnutá provízia pre RK 
- kompletný právny servis 
- vypracovanie rezervačnej zmluvy,
- vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy
- vypracovanie návrhu na vklad

 

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910/mail. selc@midpointreal.sk.

Cena 79 990 €
Lokalita Gajary
Ulica Hlavná
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Rozloha 76 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2022