Kúty - 3i RD v priamom centre.
Vlastný pozemok 716 m2.
79 900 €

Midpointreal ponúka na predaj útulný 3i rodinný dom v centre obce Kúty na ul. Bratislavská.

 3i RD so zastavanou plochou 58 m2, ďalej 51 m2 a taktiež podiel 6/42 na spoločnom pozemku (spoločnom dvore), ktorý má výmeru 1387 m2. Aj keď sa jedná o nehnuteľnosť so spoločným pozemkom, rodinný dom poskytuje dostatočné súkromie a má taktiež k využitiu samostatný pozemok s výmerou 607 m2 (viď. foto), atuálne je výužívaný ako záhrada/roľa, ktorý je predmetom kúpy. Úžitková plocha domu je 50 m2 s možnosťou zobytnenia podkrovia, čím si budúci majiteľ vytvorí priestor ďalších dvoch samstatných izieb. Na spoločnom pozemku sa taktiež nachádza  hospodárska budova s výmerou 100 m2 ktorá patrí k RD, taktiež ako aj letná kuchyka s výmerou 13 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete:  el.siete (240/400V), obecná voda, kanalizácia, studňa, plyn.


Rodinný dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v rozmedzí 2018-2021 roku. 
Rozsah rekonštrukcie: komplet kúpeľňa - rozvody vody, obklady, dlažba, WC, plávajúca podlaha, plastové okná, vchodové dvere, bojler na ohrev teplej vody, 2x plynové gamaty.

RD sa predáva ako je na foto, prípadne dohoda s majiteľmi.

Predpokladané náklady sú 130e/mes. pre 2 osoby.

 

Dispozičné riešenie:

- vstupná predsieň, chodba, špajza, s výstupom na povaľu a vstupom do pivnice (6 m2), kuchyňa, spálňa, kúpeľňa s WC, obývacia miestnosť.

 

Pozemok:
- rovinatý, zatrávnený
- po celom obvode ohraničený 
- vstup na pozemok je bezproblémový pre vjazd osobným autom
- prístupová cesta je asfaltová

 

Lokalita:
Obec Kúty  je vyhľadávanou lokalitou s jednoduchou dostupnosťou do okresného mesta Senica, vzdialeného cca 20 min. autom.
V obci je plná občianska vybavenosť: potraviny, reštaurácie, pizzéria, škola, škôlka, pohostinstvá, kostol, autoservis-pneuservis, čerpacia stanica, vlaková stanica, autobusová stanica.

 


V cene je zahrnutá provízia pre RK 
- kompletný právny servis 
- vypracovanie rezervačnej zmluvy,
- vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy
- vypracovanie návrhu na vklad

 

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910/mail. selc@midpointreal.sk.

Cena 79 900 €
Lokalita Kúty
Ulica Bratislavská
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Rozloha 58 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2024