NA PREDAJ kancelárske/admin. priestory v mestskej časti Ružinov, v projekte Glória.
kancelárske priestory 142 m2, sklad/suterén 38 m2
369 990 €

Ponúkame na predaj priestranné, kompletne zariadené kancelárske/admin. priestory, nachádzajúce sa v obľúbenej bratislavskej mestskej časti Ružinov, v projekte Glória na 2. poschodí. Výmera kancelárskych priestorov je 142 m2 a skladových priestorov 38 m2.


Priestor je presvetlený,priestranný (vysoké stropy) a veľmi dobre dispozične riešený. Pozostáva zo vstupnej časti vhodnej pre recepciu/sekretariát, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, bidetom, samostatná kuchynka, špajza, hlavná časť priestoru s možnosťou umiestnenia 4-6 kancelárskych stolov, 2x samostatná kancelária, jednou z nich je samostatná kancelária oddelená od priestoru presklenými dverami na diaľkové ovládanie. Pozdĺž stien sa nachádzajú úložné priestory (napr. na šanóny, spisy,dokumenty) vo forme veľkých vstavaných skríň s posúvnym systémom (rolldoor) vstavané na mieru. Celý priestor je zabezpečený alarmom a kamerovým systémom a je klimatizovaný.
Na prízemí bytového domu sa taktiež  nachádza vrátnica s SBS službou.

Spolu s kancelárskym priestorom sa predávajú aj skladové priestory v suteréne s výmerou 38 m2 pozostávajúce zo štyroch samostatných priestorov.

 

V cene je zahrnuté:

- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis 
- vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika )
- poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo   

 

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910 / mail. selc@midpointreal.sk.

Cena 369 990 €
Lokalita Bratislava - Ružinov
Ulica Záhradnícka
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Rozloha 180 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2023