Malé Leváre - 4i RD na predaj.
Pozemok 675 m2
239 900 €

Ponúkame na predaj priestranný, zariadený 4i RD - typ bungalov, nachádzajúci sa v tichej časti obce Malé Leváre. RD so zastavanou plochou 152 m2 (z toho obytnú plochu tvorí 137 m2) na pozemku o výmere 675m2. K domu prislúcha zastrešená/presklená terasa, prístrešok na auto (56 m2), garáž (24 m2) a studňa. Možnosť parkovania na pozemku pre 4 osobné automobily. RD sa predáva čiastočne zariadený (po dohode s majiteľmi). Dom je napojený na inžinierske siete:  el.siete (240/400V), kanalizácia, plyn, studňa so zabudovanou čističkou na úpravu vody. RD bol skolaudovaný v roku 2013.

 

Dispozícia domu:

Vstupná chodba (2,45 m2), hala (13,62 m2) technická miestnosť (2,04 m2), samostatné WC (1,70 m2), izba (10,65 m2), kúpeľňa s vaňou, sprchou a WC (7,29 m2), izba (16 m2), izba (12,60 m2), obývacia izba prepojená s kuchyňou (50 m2), špajza (2 m2). Z kuchyňe je výstup na terasu (20,40 m2). 

 

Pozemok: 

- rovinatý, ohraničený betónovým okrasným plotom, vstup na pozemok je zabezpečný kovanou bránou s el. otváraním na dialkové ovládanie. Dvor je upravený, zatrávnený, s vybudovaným bazénom pre oddych a zábavu.

 

Technické údaje: 

Rodinný dom je prizemný, samostatne stojací, bez podpivničenia, s valbovou strechou a bez obytného podkrovia.  Základy sú z monolitického betónu, podmurovka je z debniacich tvárnic, s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Steny sú murované zo siporexových tvárnic Ytong Xella hrúbky obvodových stien 375 mm, priečky sú taktiež zo siporexových tvárnic Ytong. Strop je drevený, trámový. Sú vyhotovené ležaté rozvody pre zdravotechniku (voda, kanalizácia) s vyvedením za obvodové steny objektu. Taktiež je uložený zemniaci pás v základoch rodinného domu. 
Plastové okná a vstupné dvere s obostranným dreveným dekórom, elektroinštalácia vrátane rozvodov na internet, TV a alarmu, kúrenie - radiátory + podlahové zabezpečuje plynový kotol zn. Protherm, sadrokartónové stropy v celom dome, , položenie plávajúcich podláh , dlažby, obkladu kúpeľne a WC,  montáž na mieru robenej kuchynskej linky zo vstavanými spotrebičmi, zateplenie domu a fasáda, strešná krytina pálená škridla zn. NELSKAP NIBRA, pokládka zamkovej dlažby, alarm, kamerový systém.


Lokalita :  

- turistika, športový rybolov, hubárčenie, jazda na koni
- len 800 metrov od rekreačného strediska Rudava (obec Malé Leváre)
- len 11 km od okresného mesta Malacky s nádväznosťou diaľnice D2 (20 min. od hl. mesta Bratislava)

V blízkosti ( do 3 min. peši) sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť. Materská škôlka, základná škola, detské ihrisko, potraviny, pošta, autobusová zastávka a pohostinstvá.

 

V cene je zahrnuté:

- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis-vypracovanie rezervačnej zmluvy
-vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy
-vypracovanie návrhu na vklad
-poplatok za vklad vlastníckeho práva
-poplatok za overenie podpisov
-vybavenie financovania akoukoľvek bankou
-promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov a geodeta
-poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru

 

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910/mail. selc@midpointreal.sk.

Cena 239 900 €
Lokalita Malé Leváre
Ulica Malé Leváre
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Rozloha 152 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2023