3i Rodinný dom Závod
priestranný pozemok 684m2
99 900 €

Ponúkame na predaj rodinný dom s úžitkovou plochou 102,26m2 v obci Závod, stojaci na pozemku o výmere 684m2. Táto nehnuteľnosť je pripravená na rekonštrukciu podľa predstavy budúceho majiteľa. Hlavnou finančnou výhodou budúcej rekonštrukcie je, že na rodinnom dome bola v roku 2020 vymenená strešná krytina ( pálená škridla ) a plastové okná, čo ušetrí značnú časť celkových nákladov. Pre reálnu predstavu realizovania rekonštrukcie prikladáme kompletné vizualizácie interiéru aj exteriéru podľa presných výmer tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu je taktiež možnosť zobytniť podkrovie. V nehnuteľnosti sú momentálne nainštalované 2 plne funkčné klimatizácie s vonkajšími aj vnútornými jednotkami, ktoré môžete využiť v následnej rekonštrukcii. Ak by ste sa rozhodli financovať kúpu prostredníctvom hypotekárneho úveru, poskytneme Vám znalecký posudok v hodnote 132.000€, ktorý môžete použiť pre potreby banky.

 

Výhodou nehnuteľnosti je najmä lokalita v centre obce, kde máte v priamom okruhu kompletnú občiansku vybavenosť – autobusovú zastávku, 2x potraviny, lekáreň, reštauráciu a iné obchody a prevádzky rôzneho zamerania. Rodinný dom je napojený na všetky IS - elektrina, voda, plyn, kanalizácia. Kúpou je ihneď voľný. 

 

V kúpnej cene je zahrnuté:
- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis
- vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika )
- poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0907 775 922 / mail: adamec@midpointreal.sk.

Cena 99 900 €
Lokalita Závod
Ulica Štúrova
Rozloha 684 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2023